SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ BASIN AÇIKLAMASI

Ülkemizde ve dünyada futbolun yeri tartışılmazdır. Sancaktepe olarak futbol adına yapabileceğimiz birçok şeyin var olduğuna inanıyoruz. Bugüne kadar Sancaktepe futbolun etiği ve ruhuyla yoluna devam etti ve bu değerlerle birçok başarıya imza attı. Geleceğe de aynı kararlılıkla ve başarı odaklı olarak bakıyor.  

Futbolun kişiler üzerinde oluşturduğu olumlu katkıyı biliyoruz. Bu yüzden Sancaktepe bünyesine gelen her birey sporun etik değerlerini kavrayarak futbolun ruhunu benimsiyor.

Sancaktepe kendine yeni hedefler koyan ve en büyük rakip olarak yine kendisini gören bir anlayışla yoluna devam etmekte kararlıdır. Büyüyen ve gelişen ülkemizde özellikle genç nesle spor alanında yeni bir yer açarak sportmen bir topluma dönüşmeye katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Geçmişte birçok dalda faaliyet gösteren Sancaktepe, artık gücünü tek bir noktada toplamak için bir karar almıştır. Yoluna Sancaktepe Futbol Kulübü olarak devam edecektir.

Futbolu seven her bireye kapılarını sonuna kadar açan Sancaktepe Futbol Kulübü’nün taraftarından beklentisi ise yanlarında yer almalarıdır.

Sancaktepe Futbol Kulübü Başkanı
Fatih KOL